Kaydıraklarımız

Heyecanı ve Adrenalini Yüksek

Keyifli Kaydıraklar

Aquatube

Kısa ve hızlı bir kaydırak istiyorsanız, yani karanlığa bir de sürat eklemek istiyorsanız tercihiniz Aquatube olmalı. Kısa süren bu heyecan fırtınasında görsel ve ses efektleri sizi büyüleyecek.

Body Slide

Su oyunları parkları için bir klasik… Oasis Aquapark’da bulunan Body Slide özel virajlı tasarımı ile, sizi özel heyecanlara taşıyacak. Kendinizi özgürce Body Slide’ın kıvrımlarına bırakın. İçinizdeki adrenalini havuzun suları söndürsün… Yeni bir denemeye daha var mısın?

Rafting Slide

Rafting Slide’ın büyük botları tam aileniz için… Haydi, ailenizi bu heyecanlı olduğu kadar güvenli kaydırakta eğlendirin… Oasis Aquapark’ın en çok tercih edilen kaydırakları arasında yer alan Rafting Slide, her zaman yükselen kahkaha sesleri ile ünlü…

Wide Slide

Sevdiklerinizle el ele tutuşarak kayabileceğiniz kadar geniş bir kaydırak. Güvenli bir kaydırak olan Wide Slide’ın gökkuşağı renklerindeki zemininde kayarken çok keyif alacaksınız. Havuza düşerken çeşitli figürler denemeyi unutmayın.

Space Hole

Kapalı bir tüpün içinde başlayan heyecanlı yolculuk, kasede merkez kaç kuvveti ile yapılan sayısız dönüşler ve sonrasında birdenbire havuzun serin suları ile buluşma… Space Hole, adrenalini yüksek kaydıraklarımızdan biri. Deneyenler kadar kasedeki dönüşleri izleyenler de zevk alırlar.

Looping Rocket

Adımlarınızı roket formundaki bir tüpün içine atarken yüreğinizin pır pır etmesine engel olamıyorsunuz. Birazdan bir düğmeye basarak sizi roketleyecekler. Zemin ayağınızın altından kayacak ve hızlı bir düşüşe geçeceksiniz. Nefesinizi tutmaktan vazgeçin ilk viraja ulaştınız. Hafif bir dönüş sonrası serin sular sizi bekliyor. Güzeldi değil mi? Haydi bir deneme daha…

Black Hole

Karanlık bir bilinmezin içine bırakın kendinizi… Ne yöne gittiğiniz, ne zaman hızlandığınız, ne zaman yavaşladığınız hiç belli değil. Süprizlerle dolu Black Hole’un karanlık dünyasında görsel efektler eşliğinde yapacağınız yolculuğu seveceksiniz.
Bu yüksek hızlı kaydırakta kullanılan görsel efektlerin suyla uyumunu keşfettikten sonra tekrar tekrar deneyecek ve bu güzelikleri yeniden yaşamak isteyeceksiniz.

King Cobra

2’şer kişilik özel botunuza binin ve yan kaydıraktaki rakiplerinize başarılar dileyin… Start verilsin… Virajlar, sert dönüşler açık ve kapalı bölümlerde kayarken yüksek adrenalin sarsın dört bir yanınızı ve çığlıklar yükselsin. Parkurun sonunda büyük bir hızla ulaştığınız çanakta botunuz King Cobra’nın su püskürten ağzına doğru yükseldiğinde yarışın galibi de belli oluyor.

Space Race

Space Race’in kulesine tırmandığınızda birazdan yaşayacağınız deneyimin bağımlısı olacağınıza garanti veriyoruz. Kuleden 218 metrelik kaydırakta sizden önce yarışan ekipleri izleyebilir ve yarışı kazanmak için taktikler geliştirebilirsiniz.
Space Race botlarımız 4 kişilik. Herkes hazırsa takımlar botlarına binebilir. Botlar iki ayrı kulvarda tüp içinde kayarak hızla uzay kasesine girecek, merkez kaç kuvveti etkisi ile kase içinde tekrar tekrar tur atacak ve yüksek bir hıza ulaşacak.