Havuzlarımız

Size Özel

Onlarca Havuzlar

Aqua Tower

720 m2’lik havuzda çocuklar kadar büyüklerinde ilgisini çeken Aqua Tower’da eğlence gün boyu sürüyor. Haydi, eğlencenizi kendiniz yaratın. Vanalar, muslukları açıp kapayarak, su tabancalarını kullanarak çevrenize tatlı sulu şakalar yapabilirsiniz. Kaydıraklardan kayın, fıskiyeler, kovalar ve şelaleler altında arkadaşlarınızla keyifle eğlenin…

Büyük Havuz

Oasis Aquapark, Çeşme’nin en mükemmel havuzu ile karşınızda. Etrafı yemyeşil bir peyzaj ile çevrili 1300 m2’lik bu havuzda kendinizi çok konforlu bir tatilde hissedeceksiniz. Çeşme’nin sıcacık güneşi altında tertemiz ve çok kaliteli bir eğlence dünyasına merhaba diyebilirsiniz.

Çocukların Dünyası

300 m2’lik Oasis AquaFun Çocuk Animasyon havuzu, çocukların su kayaklarında korkusuz, güvenli bir deneyim yaşamaları için dizayn edildi.
Karikatürize edilmiş masalsı bir ahtapotun kollarından ve bir yılanın ağzından sulara düşmek çok eğlenceli… Bu havuzda her çocuğun ilgisini çekecek bir kaydırak mutlaka var.
Yağmur yağdıran mantarlar, sevimli tavşan, kurbağa ve mini ahtapot sizi suda eğlenceye çağırıyor.

Dalga Havuzu

Oasis Aquapark, Çeşme’nin en mükemmel havuzu ile karşınızda. Etrafı peyzaj ile çevrili 1300 m2’lik bu havuzda kendinizi çok konforlu bir tatilde hissedeceksiniz. Çeşme’nin sıcacık güneşi altında tertemiz ve çok kaliteli bir eğlence dünyasına merhaba diyebilirsiniz.

Korsan Gemisi

İşte sizi çok eğlendirecek korsan gemisi… Ailenin çocukları define avcılığına başlayabilir. Su tabancaları ve kaydıraklarıyla tam bir eğlence merkezi olan korsan gemisi size neşeli saatler vaat ediyor.

Jakuzi Havuzu

Serinlemek ile birlikte bazen bir masaj da istersiniz diye düşünüp size özel bir jakuzi havuzu da hazırladık.